0 szt., 0,00Do kasy

Zwrot

Jeżeli nie jesteś zadowolona z zakupu i chcesz dokonać zwrotu – masz do tego prawo!

Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów” Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.

W tej sytuacji należy:

1. Odesłać towar w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki wraz z kompletem dokumentów otrzymanych przy zakupie (tj. wypełniony i podpisany formularz odstąpienia od umowy i dowód zakupu – paragon lub faktura). Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.

Nie ma możliwości przesłania formularza zwrotu na adres e-mail.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawartej na odległość stanowi załącznik nr. 1 do Regulaminu.

2. Adres do zwrotu towaru:

MONASHE Iwona Borkowska

Domeyki 8/56

20-488 Lublin

3. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie. Podstawowym warunkiem zwrotu towaru jest jego odesłanie w stanie nienaruszonym (bez jakichkolwiek śladów użytkowania), z metkami, opakowaniem oraz paragonem!

4. Towary nie spełniające wszystkich powyższych warunków będą odsyłane na koszt Klienta.

5. Przy zwrotach koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

6. Zwrotów płatności dokonujemy maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu odebrania przesyłki od Klienta. Zwroty dokonywane są za pośrednictwem przelewu bankowego. Nie realizujemy zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy.

OK

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.